środa, 5 czerwca 2013

Cardio kickbox

Obrazek przy tytule nie jest przypadkowy,
i love kicboxing.

Chodakowska mnie nudzi, czegoś mi brakuje w jej treningach. Co prawda inspiruje mnie do działania, zwłaszcza przez zamieszczane przez nią wyniki wielu kobiet ćwiczących z jej płytami. Ale po kilku podejściach do jej zestawów doszłam do wniosku, że to nie dla  mnie.

Za to Jillian Michaels - cud, miód i orzeszki. Od razu ją pokochałam, i to nic że za pierwszym razem nie dałam rady zrobić jej całego treningu Banish Fat Boost Metabolism, Ponad 15 minut to też coś! Zwłaszcza dla osoby początkującej jak ja. Trzy dni treningów, codziennie wydłużałam czas trwania ćwiczeń. Bardzo przyjemny zestaw, na pewno jeszcze do niego wrócę, ale dziś zrezygnowałam z niego na rzecz Cardio-Kickbox.
25 minut. Rozgrzewka i końcowe rozciąganie. Dałam rady!
Trening cardio z elementami kickboxingu. W porównaniu z Banish Fat Boost Metabolism trwa prawie połowę krócej. I to jego plus.
Pod koniec już było na prawdę ciężko, ale byłam zawzięta, oby go tylko ukończyć.

Kto  jutro ćwiczy ze mną?


2 komentarze:

  1. Mamy podobne wrażenia jeśli chodzi o treningi Chodakowskiej. Mnie po prostu nudzą... aktualnie ćwiczę sobie z Tiffany Rothe: polecam Ci. Super babka! Podjęłam wyzwanie: zobaczymy jaki zmiany będą po miesiącu :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałam ćwiczenia Tiffany na boczki, ale na razie chce się skupić na boczki, ale na razie chce się skupić na ogólnym gubieniu wagi, liczę, że w miarę sprawnie pójdzie mi to z Jillian.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...