niedziela, 17 listopada 2013

Jędrna pupa, płaski brzuch z Gabrysią Małyszko. DSSNZ

"Jeśli masz już dosyć swojego wystającego brzuszka i boczków, a Twoim, wciąż niespełnionym, marzeniem jest talia osy, płaski brzuch i pięknie wymodelowane uda i pośladki, to ta misja jest właśnie dla Ciebie"  - zachęca portal slank.pl i 12 listopada wprowadził misję "Jędrna pupa, płaski brzuch". Z portalem ćwiczyłam już kilkakrotnie, a za mną już 2 ukończone misje na portalu z efektów których byłam zadowolona.

Idealnie się składa, że wystartowała misja z Gabrysią Małyszko, bo akurat biorę udział w akcji Dupa sama się nie zrobi, a ćwiczenia o będą stanowiły idealne dopełnienie mojego treningu act, wszakże act jest na spalanie, a misja na modelowanie tych strategicznych regionów na których mi najbardziej zależy.
Na youtube możecie zobaczyć filmik opisujący misję.
 W skrócie, treningi są 30 lub 45minutowe, raz w tygodniu trening 60minutowy, ponadto będą dni odpoczynku - nie zapominajmy o istocie regeneracji.


ass

Ćwiczymy! A i my będziemy mieć jędrną pupę, płaski brzuch. :)
 

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Pierwszy dzień był na brzuch. Oj, Gabrysia dała popalić, a to dopiero początek przecież. Mam nadzieję, że starczy mi motywacji, by wytrwać do końca.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Potrzebna tylko odpowiednia motywacja. :)

   Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...